Mūsų prigimtis yra suprasti ir realizuoti – grindinys mums yra kūrybinė išraiška, todėl rinkai siūlome tokias galimybes, kurių šalyje dar nebuvo. Jau 2008-aisiais pristatėme Retro grindinį ir Colourmix spalvų paletę, vėliau ir Comfort gaminių liniją, o bėgant metams nuolatos plečiame savo asortimentą, siūlome įvairias trinkelių formas, įskaitant trikampes bei šešiakampes, taip pat galime pasiūlyti ir įvairių spalvų bortus ir bortelius.


Grindinys nekalba, bet mes mielai tai darome už jį – visada džiaugiamės galėdami būti ypatingo kiemo, aikštės ar gatvės projekto kūrimo dalimi. Pirmieji pradėjome grindinio trinkelių gamybą pagal individualius pageidavimus ir dizainą. Atradome savitą būdą, kaip paversti aplinką dar gražesne.


Mūsų pagaminti gaminiai naudojami daugelyje objektų ir pagal skirtingas objektų paskirtis, puošia daugelio miestų gatves (Vytauto g. Garliavoje, Vaidoto g. ir Birštono g. Kaune, J. Janonio g. Panevėžyje, Jūros g. Šventojoje, Savanorių g. Kretingoje, Lauko g, Kėdainiuose, Krašto g. Neveronyse, Kairėnų g. Vilniuje ir daugelį kitų), tarnauja miesto infrastruktūros objektuose (Vilkaviškio, Prienų ir Kauno autobusų stotyse), palengvina žmonių poilsį parkuose ir rekreacijos objektuose (Draugystės parke Kaune, Elektrėnų atrakcionų parke, Kauno Santakos parke, Bistrampolio ir Zyplių dvaruose). Taip pat atlieka savo funkcijas pramonės objektuose: „Hella“ gamykloje, „Egliana“ logistikos centre ir kt. Taip pat esame dėkingi daugybei nuosavų namų savininkų, kurie patikėjo savo individualių kiemų grindinį mūsų bendrovės gaminiams.

Mūsų grindinio formulė susideda iš 99 % vietinės kilmės žaliavų. Grindinys pasižymi itin geru drenažu, gaminame jį visiškai žalią – be gamybos atliekų ir CO2 emisijų, be dulkių ir kitos taršos, procesą kontroliuojame patys – mūsų pačių kokybės standartai yra aukštesni nei nustatyti šalyje.

16 380 adresų

Brikers grindinį rasite

10 mln. m2 plotas

Iš viso padengtas

2,5 milijono žmonių

kasdien vaikšto mūsų grindiniu


Komanda

Visi darbuotojai pirmiausia yra žmonės. O žmonėms reikia save išreikšti, likti patenkintiems, kurti ir klysti. Net ir darbe. Ypač darbe.
Štai kodėl Brikers – tai ne tik grindinys. Esame komanda, kurianti ir gaminanti šį grindinį.


Šiandiena yra vakarykštės dienos rytojus

2007

įmonės įkūrimas įsteigiant pirmąją gamyklą Duobelėje, Latvijoje

2008

pirmoji gamyba, su originaliais darbais nuo pat pradžių: Retro grindinys, Colormix, Comfort kraštai. Brikers tampa spalvų, formų ir paviršių įvairovės vieta. Rinkitės viską vienoje vietoje. Brikers yra pirmasis gamintojas, turintis išskirtinę koncepciją – klientų norai išpildomi atsižvelgiant į individualius pageidavimus.

2014

plėtra su dviem naujomis gamyklomis Liepojoje ir Kaune. Latvijos gamintojas įžengia ir į Lietuvą. Be to, pirmieji Baltijos šalyse pergrupuojame gamybą 24/7.

2021

pristatėme konstruktorių – klientai patys gali sukonfigūruoti savo užsakymą pagal trinkelių formą, spalvą, paviršiaus apdirbimą naudodamiesi mūsų svetaine.

Kaunas

R. Kalantos g. 85, LT-52310 Kaunas, Lietuva

Atidaryti naudojant

Ryga (biuras)

Dzirnieku iela 26, Mārupes novads, LV-2167, Latvija

Atidaryti naudojant

Dobelė (gamykla)

Lauku gatvė 25, Dobelė LV-3701, Latvija

Atidaryti naudojant

Liepoja (gamykla)

Meldru gatvė 1, Liepāja LV-3401, Latvija

Atidaryti naudojant

Prekių krepšelis