Aplinkotvarkos elementų skaičiuoklė

Įveskite kiekį

vnt.

Kaina su PVM

vnt.

Visa kaina

00,00

Pridėta į krepšelį

Nurodyta kaina yra orientacinė – pateikiant užsakymą, prie kainos pridedamas užstatas už padėklą + pristatymo kaina.

Forma

Dydis (mm)

Spalvos


Vandens latakai ir stulpeliai

Vienas iš mūsų privalumų kalbant apie lietaus vandens nutekėjimą – turime plokščių formų vandens latakų. Todėl paviršius bus patogus važiuoti ir vaikščioti, drenažas nesudarys jokių kliūčių. Spalva – visada svarbu, todėl ir vandens latakus siūlome įvairių spalvų.

Mūsų gaminami stulpeliai turi itin lankstų pritaikymą, kadangi su jais galima išspręsti įvairius klausimus skirtingose dizaino ar architektūros vietose. 

Betono stulpeliais galima sutvirtinti net skėčių nuo saulės ar kitus pagrindus, kurti laužavietes, atskirti specialius šaligatvius, atitverti medžius ar suformuoti kapo apvadą. 

Stačius laiptus taip pat galima sutvirtinti stulpeliais. Juos naudodami taip pat galėsite keisti aukštį, išlyginti dirvą ir sukurti daugiapakopius skirtingo dizaino gėlynus. Derinant su grindiniu, galėsite sukurti specialias terasas ar terasų kaskadas.

Stulpeliai būna įvairių dydžių, kvadrato ar pusmėnulio formos, todėl galima suformuoti apskritimus ar banguotą kraštą.

 

Gėlių vazonai

Betoniniai vazonai yra ilgaamžiai, o tai jau savaime yra svarbus kriterijus. Be to, užpildyti žeme, jie sukuria stabilią ir tvirtą sieną stačiuose šlaituose. Daug vazonų vienoje vietoje gali sukurti kelių aukštų gėlių sieną.  

Kompozicijų variacijų begalė – tiek tarpusavyje, tiek derinant su betoniniais stulpeliais.

Galime pasiūlyti tiek kampuotų, tiek pusapvalių, pilkų ir spalvotų vazonų.

 


Prekių krepšelis