Žinodami klientų poreikius, siūlome įvairias funkcines detales, reikalingas aplinkai tvarkyti. Galime pasiūlyti bortus ir bortelius, kurie yra svarbūs kelių ir šaligatvių pakraščiams, suformuoja ir tvirtai įrėmina grindinį.

Mūsų asortimente rasite visų tipų ir dydžių bortus ir bortelius – kvadratinius, apvalius, aukštesnius, žemesnius, įvairių spalvų.

Taip pat gaminame vandens latakus lietaus vandens nuvedimui. Ypatingas latakų bruožas yra tas, kad jie yra plokšti, todėl jų kirtimas yra sklandus. Vandens latakus taip pat galite rinktis iš įvairių spalvų.

Betono stulpeliai Rondo atlieka tiek dizaino, tiek atraminę funkciją – jais galima kurti daugiapakopes grunto kaskadas ar terasas, sutvirtinti šlaitus ar stačius laiptus, atskirti gėlynus, kapą ir kitas erdves. Itin tinkami sodo ar medžių tvorelėms formuoti. Yra kvadratinių ir pusmėnulio formų, o tai savo ruožtu leidžia suformuoti norimas formas ir linijas.

Flora sodo blokai yra betoniniai vazonai, todėl bus ilgaamžiai ir tarnaus ilgai, o užpilti žemėmis bus puikūs žemės sutvirtinimai. Jais taip pat galima suformuoti vertikalią norimo aukščio gėlių sienelę. Galimos skirtingos spalvos, pusmėnulio ir kvadrato formos. Kartu su Rondo stulpeliais sodo dizainas atrodys išskirtinis ir originalus.

Prekių krepšelis